Stefan Kuntz’dan Ferdi Kadıoğlu itirafı: Çok çaba sarf ettik

A Ulusal Ekip Teknik Yöneticisi Stefan Kuntz, EURO 2024 Elemeleri öncesi açıklamalarda bulundu. Alman çalıştırıcı Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Ferdi Kadıoğlu ile ilgili itirafta bulundu.

“FERDİ İÇİN ÇOK UĞRAŞ SARF ETTİK”

Yıldız futbolcu hakkında açıklamalarda bulunan Kuntz, “Türk Ulusal Grubu’nu seçmeleri için Salih Özcan ve Mehmet Can’ın yanında Ferdi için de büyük efor sarf ettik. Meslekleri ismine daha güzel olacağına ikna ettik. İdareyle ileriye dönük neleri daha düzgün yapabiliriz diye konuştuğumuzda bunu da görüştük. Hamit Bey de eski vakitlerinden çok uygun bilir. Onların vaktinde Avrupa ofisleri vardı. Gözlemciler vardı. Biz de bu bahiste istişare ediyorduk. Mehmet Can, bugüne kadar hiç Ulusal Ekip seviyesinde oynamadı. Bu yüzden alışması müddet alacaktır. Onu dahil etmemizin sebeplerinden biri de bu aile ortamına adapte olmasını sağlamak.” dedi.

BÜYÜK HEYECAN HAFTA SONU BAŞLIYOR

Ay-Yıldızlılar birinci maçını 25 Mart günü deplasmanda Ermenistan ile yapacak. A Ulusal Kadro’nun ikinci maçı ise, 28 Mart günü alanında Hırvatistan ile oynayacak. A Ulusal Kadro’nun D Grubu’ndaki başka rakipleri ise Letonya ve Galler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir