Lincoln’den Fenerbahçe itirafı: Çok şaşırdım

Lincoln Henrique, Fenerbahçe’nin Youtube kanalına açıklamalarda bulundu. Brezilyalı oyuncu, “Buraya geldiğimde beni en çok şaşırtan, hem Türkiye’de hem de yurt dışında Fenerbahçe’nin temsil ettiği büyüklük oldu. Türkiye’de oynamış arkadaşlarım vardı. Bana Fenerbahçe’den çok yeterli bahsetmişlerdi ancak Fenerbahçe’nin ne olduğunu birebir çeviri etmek çok farklı” dedi.

ARDA GÜLER SÖZLERİ

24 yaşındaki orta saha oyuncusu, ekip arkadaşlarına övgüler yağdırdı. Arda Güler için, “Çok üst seviye bir oyuncu. İnanılmaz bir potansiyeli var” diyen Lincoln, İrfan Can Kahveci’yle ilgili olarak, “Ortalamanın üzerinde bir yetenek” yorumunu yaptı. Başarılı oyuncu, Mert Hakan’ın da farklı bir oyun usulü olduğunu söyledi.

DÜNYA KUPASI FAVORİSİ

Lincoln, Katar’da devam eden 2022 Dünya Kupası’nı yorumlayarak, “Favori ekibim Brezilya. Bunu ülkem olduğu için söylemiyorum. Brezilya çok güçlü ve üst düzeyde bir kadro. Fransa da favorilerimden biri. İki ekip final oynarsa Brezilya’ya destekleyeceğim” sözlerini kullandı. Lincoln, müsaade günlerini nasıl değerlendirdiğiyle ilgili bir soruya ise, “Çoğu sefer İstanbul Boğazı’nda tekne tipi yapıyorum. Müsaade günlerimde daima ailemleyim. Dışarı çıkıp yemek yemeye gidiyoruz, İstanbul’u tanımaya çalışıyoruz. Pek fazla müsaademiz de olmuyor” cevabını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir